Rejestracja /

389

23-09-2019, 17:07

Koncertowa gra i pierwsze zwycięstwo

Krowodrza FC była naszym rywalem w ostatni dzień kalendarzowego lata. Drużyna Jana Bieleckiego to beniaminek krakowskiej 1 ligi playareny i zarazem mistrz poprzedniego sezonu grupy B 2 ligi. W swoim premierowym meczu na najwyższym szczeblu, nasi rywale dostali bolesną lekcję od doświadczonych Golden Tigers (1:10). My jednak świadomi swojej niemocy (ostatnie ligowe zwycięstwo odnieśliśmy 26.05), byliśmy dalecy od lekceważenia rywala i mocno zmotywowani podeszliśmy do tego spotkania. Zalążek dobrej gry
439

22-09-2019, 14:01

Najgorzej i najlepiej. Grom Kraków - Pychowianka Kraków 0:1 (0:1)

Nie był to najlepszy mecz w naszym wykonaniu, a mówiąc dokładniej, zagraliśmy najsłabiej w bieżącym sezonie. Sytuacja w tabeli jednak była niekorzystna i przed meczem najważniejsze były trzy punkty. Nie zakładaliśmy tylu strat i złych decyzji, ale najważniejsze założenie zostało spełnione. Strzeliliśmy więcej goli od rywali i ostatecznie zgarnęliśmy pierwsze trzy punkty w sezonie. Pod tym względem lepiej być nie mogło. Różnie można oceniać występ Pychowianki w tym meczu, jednak ostatecznie liczą się punkty
634

20-09-2019, 18:59

Spotkanie dotyczące "Zielonego ogrodu" przy ul. Zakrzowieckiej

Serdecznie zapraszamy mieszkańców na otwarte spotkanie dotyczące "Zielonego ogrodu" do gier sportowych i zabaw na świeżym powietrzu przy ul. Zakrzowieckiej.
505

19-09-2019, 20:51

Pycho uderzyło o dno...

Niestety w bardzo smutnych nastrojach przyjdzie nam przystąpić do następnego meczu tego sezonu. Mimo zdobycia pierwszego punktu, nasi przeciwnicy, sąsiedzi w tabeli, zwyciężali. Stało się to co niestety musiało się stać, czyli Pychowianka spadła na ostatnie miejsce w tabeli. W najbliższą niedzielę drużyną Pychowianki rywalizować będzie z drużyną Gromu Kraków, który właśnie dzięki zwycięstwu z Wawelem Kraków w ostatniej kolejce wyprzedził nas w tabeli i spowodował że jesteśmy czerwona latarnia B klasy. Mam
541

19-09-2019, 18:59

XI sesja Rady Dzielnicy VIII Dębniki

XI sesja Rady Dzielnicy VIII Dębniki odbędzie się w dniu 24 września 2019 r. o godz. 18:00 w siedzibie Rady Dzielnicy VIII przy ul. Praskiej 52 w Krakowie.
393

15-09-2019, 22:55

Pychoteam vs Garlinho - 5:9

W zeszłym tygodniu odwaliliśmy jakiś paździerz totalny, zresztą, jako że to było tydzień temu, nic z tego nie pamiętam, więc nie będę się o tym rozpisywał. Dostaliśmy wciry chyba 5:9 z Garlinho. Nie mieliśmy generalnie wielu powodów do optymizmu przed dzisiejszym meczykiem. Po pierwsze - powyższe. Po drugie - brakowało nam paru ważnych grajków, w tym Albiego, a przeciwnicy stawili się w konkretnym składziku. Nas było ośmiu chłopa, ich chyba z 12, a poza tym w ogóle Pogoń za Rojem to jest konkretna
162

14-09-2019, 16:01

Dwie połowy, dwa wyniki. Pychowianka Kraków - Grębałowianka II Kraków 1:1

Po trzech porażkach, w których traciliśmy dużo bramek i nie potrafiliśmy strzelić do siatki przeciwnika, przyszło małe przełamanie. O ile w poprzednich meczach momenty dobrej gry dawały remis tylko w pierwszych minutach meczu, o tyle w meczu z rezerwami Grębałowianki dobra gra przez kilkadziesiąt minut dała prowadzenie i walkę do ostatnich minut o trzy punkty. Pierwszego gola w sezonie dla Pychowianki zdobył "Samobój", po dobrej akcji na skrzydle Stepaniaka, który wrócił po kontuzji i pokazał, że jest
514

14-09-2019, 15:31

Remont nawierzchni jezdni ul. Tynieckiej

Udało się przyspieszyć i od 17 września rusza remont nawierzchni jezdni ul. Tynieckiej od ul. Sodowej do przystanku Park Skały Twardowskiego. Składam podziękowania za pomoc dla: wiceprezydent Andrzej Kulig, radny Marek Sobieraj, Józef Florczyk, ks. prob. Robert Bieleń. Bartosz Paszkowski
195

8-09-2019, 17:01

Te same błędy i wciąż bez gola. KS Rybitwy Kraków - Pychowianka Kraków 4:0

Gdyby mecz trwał 20 minut, mielibyśmy punkt, a wszyscy obserwujący spotkanie musieliby zgodnie uznać, że Pychowianka grała lepiej. Niestety, mecz trwa 90 minut, a punktuje się, gdy bramek się nie traci i strzela coś z przodu. My jesteśmy konsekwentni od początku sezonu w stratach punktów i powielaniu błędów w bocznych sektorach boiska i jeśli rywal ma dobrych skrzydłowych, wykorzystuje to perfekcyjnie. Tak było także w dzisiejszym meczu. Rywale wykorzystywali niedokładne zagrania Pychowian i jednym
225

4-09-2019, 17:01

Pychowianka Kraków - Opatkowianka Kraków 0:2

Kolejny sezon Pychowianka nie ma dobrego startu w rozgrywkach. Kontuzje i nieobecności sprawiły, że zebranie kadry meczowej w środowe popołudnie było nie lada wyczynem. Poziom motywacji i zaangazowania określiła godzina zbiórki. Na godzinę przed rozpoczęciem spotkania przyjezdni kadrę mieli skompletowaną, a zawodnicy Pychowianki zjeżdżali się jeszcze przez pół godziny, by na rozgrzewkę wyjść w sile 13 osób. Bez szału. Mecz, w którym drużyna Pycho zagrała lepiej niż na inaugurację z Victorią lepiej ułożył
281

3-09-2019, 18:59

Rozpoczęła się budowa boiska

Pychowice: Rozpoczęła się budowa boiska do piłki nożnej wraz z siłownią plenerową, elementami małej architektury i nasadzeniami zieleni w ramach I etapu Zielonego Ogrodu przy ul. Zakrzowieckiej - zadanie Rady Dzielnicy VIII Dębniki.
439

31-08-2019, 21:54

IV edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

Znamy już listę wszystkich zadań, które zostaną dopuszczone do głosowania w ramach IV edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Wynik jest rekordowy: mieszkańcy będą mogli wybierać spośród aż 188 zadań – czyli o 38 więcej niż przed rokiem, w tym - 4 dotyczące Pychowice. Głosowanie rozpocznie się już 9 września i potrwa do końca miesiąca. PROJEKT LOKALNY - DZIELNICA VIII NR 10: Letni Ogród Kultury w Pychowicach PROJEKT LOKALNY - DZIELNICA VIII NR 12: SkatePark Pychowice PROJEKT LOKALNY -
228

26-08-2019, 10:34

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się w poniedziałek 2 września 2019 r. w sali gimnastycznej w następującym porządku: godz. 9.00 klasy IV-VIII (s. gimnastyczna, następnie w wyznaczonych salach spotkania z wychowawcami) godz. 10.30 kl. I-III (s. gimnastyczna, następnie w wyznaczonych salach spotkania z wychowawcami). Dla chętnych dzieci wraz z rodzinami zostaną odprawione Msze św.: godz. 8.00 - kl. IV-VIII, godz. 9.30 - kl. I-III. Przypominamy, że w dni uroczystego zakończenia i rozpoczęcia roku
195

24-08-2019, 17:01

Piątka w plecy. Pychowianka Kraków - Victoria Kraków 0:5

Długo wyczekiwany start sezonu zakończony zgrzytem i pewnym zwycięstwem gości. Rewolucja kadrowa, która przeszła przez szatnie Pychowianki negatywnie odbiła się na grze i wyniku w pierwszym spotkaniu sezonu 2019/2020. Jeszcze trochę czasu upłynie zanim zawodnicy się poznają i będą grać z pewnymi automatyzmami. Do pierwszej bramki w meczu spotkanie było wyrównane, brakowało precyzji, ale nic nie zapowiadało takiego wyniku. Z każdą kolejną bramką morale i wiara w sukces, czymkolwiek by nie był, przy
395

21-08-2019, 18:59

X sesja Rady Dzielnicy VIII Dębniki

X sesja Rady Dzielnicy VIII Dębniki odbędzie się w dniu 29 sierpnia 2019 r. o godz. 18:00 w siedzibie Rady Dzielnicy VIII przy ul. Praskiej 52 w Krakowie.
207

18-08-2019, 21:33

Ostatni mecz bez bramki Pycho. Pychowianka - Fairant 0-1 (0-1)

W ostatnim sparingu przed ligą uznajemy wyższość drużyny Fairantu, który w pierwszej połowie zagrał zdecydowanie lepsze zawody i wykorzystał niepewność gry w obronie Pychowianki oraz brak zrozumienia drużyny, która kolejny raz w mało imponującej liczbie zameldowała się w Radziszowie, gdzie rozgrywaliśmy sparing. Druga połowa była już wyrównana, ale drużyna Pychowianki ma jeszcze sporo do poprawy, by móc dyktować warunki w lidze. Zwycięstwo Fairantu zasłużone, nasza drużyna wciąż w budowie. Więcej o naszych
253

11-08-2019, 20:59

Wygrali lepsi. Orzeł II Bębło - Pychowianka 2-1 (0-0)

Druga drużyna Orzeł Bębło pokonuje naszą drużynę 2-1 (0-0). Bramkę dla Pycho zdobył J.Piasek Początek meczu zapowiadał, że czeka nas wyrównane spotkanie, jednak od 23 minuty gospodarze przejęli inicjatywę i raz po raz przeprowadzali groźne ataki na bramkę Pychowianki. Zawodnicy Orła długo byli nie skuteczni i tylko dzięki temu na przerwę nie schodzili z prowadzeniem. Druga połowa rozpoczęła się podobnie, jednak dzięki nieskuteczności oraz bardzo dobrej postawie bramkarza, który gościnnie wsparł naszą